//fabian-art.nl/webshop/auction/id/595
Uw bod moet minstens €1 hoger zijn dan het huidige bod.

353091
2017-11-21 16:03:00
1511271249000
149
Huidig bod:
€ 149,- (uw bod!)
Minimumprijs bereikt!

00256. Falyn 40x40cm paneel

€ 149,-

5

Falyn schilderijen

De gebruikte techniek is dikke acrylverf op mdf. Formaat is 40x40cm.
Handgesigneerd. Kan professioneel worden ingelijst tegen meerprijs van 15 euro.Prijs is inclusief verpakkings en verzendkosten. Superleuk als kunst cadeau!

40x40

2015

Gesigneerd: