//fabian-art.nl/webshop/auction/id/631
Uw bod moet minstens €1 hoger zijn dan het huidige bod.

353037
2017-11-21 13:30:00
1511270810000
121
Huidig bod door user 614:
€ 121,- (uw bod!)
Minimumprijs bereikt!

00662. Let's chill 80x60 cm

€ 295,-

5-7

Origineel schilderij van Fabian op doek en opgespannen op frame. Formaat 80x60x2cm. Gebruikte techniek is acrylverf op doek met sjablonen. Handgesigneerd. Kan eventueel worden ingelijst.

80x60x2

2015

Gesigneerd: