//fabian-art.nl/webshop/auction/id/727
Uw bod moet minstens €1 hoger zijn dan het huidige bod.

353093
2017-11-21 17:08:00
1511270712000
31
Huidig bod door user 259:
€ 31,- (uw bod!)

0131. Fabian paneel 40x40cm

€ 149,-

5

schilderijen 2 » Fabian schilderijen

De gebruikte techniek is dikke acrylverf op mdf. Formaat is 40x40cm.
Handgesigneerd. Kan professioneel worden ingelijst tegen meerprijs van 15 euro. Superleuk als kunst cadeau

40x40

2016

Gesigneerd: