//fabian-art.nl/webshop/auction/id/738
Uw bod moet minstens €1 hoger zijn dan het huidige bod.

353101
2017-11-21 18:24:00
1511271456000
25
Huidig bod door user 273:
€ 25,- (uw bod!)

655363.Fabian City view 80x60cm

€ 395,-

5-7

Fabian schilderijen » schilderijen 3

Het formaat is 80x60x4cm 3D op doek en frame.
De gebruikte techniek is acrylverf, spuitbus, sjablonen, roller.
Hand gesigneerd en gedateerd.
Voorzien van foto certificaat van echtheid.

60x80x4cm

2016

Gesigneerd: