//fabian-art.nl/webshop/auction/id/743
Uw bod moet minstens €1 hoger zijn dan het huidige bod.

353051
2017-11-21 15:16:00
1511271111000
206
Huidig bod door user 200:
€ 206,- (uw bod!)

317386. El toro 100x100x4cm

€ 595,-

5-7

schilderijen 1 » Fabian schilderijen

Het formaat is 100x100x4cm 3D op doek en frame.
De gebruikte techniek is acrylverf, spuitbus, sjablonen, roller.
Hand gesigneerd en gedateerd.
Voorzien van foto certificaat van echtheid.

100x100x4

2016

Gesigneerd: