//fabian-art.nl/webshop/auction/id/754
Uw bod moet minstens €1 hoger zijn dan het huidige bod.

353072
2017-11-21 17:34:00
1511271150000
76
Huidig bod door user 132:
€ 76,- (uw bod!)

36241. Play the guitar 150x100x4 3D

€ 895,-

5-7

schilderijen 2 » Fabian schilderijen

Het formaat is 150x100x4 cm 3D op doek en frame.
De gebruikte techniek is acrylverf met dikke verf.
Hand gesigneerd en gedateerd.
Voorzien van foto certificaat van echtheid.

150x100x4

2016

Gesigneerd: