//fabian-art.nl/webshop/auction/id/760
Uw bod moet minstens €1 hoger zijn dan het huidige bod.

353087
2017-11-21 19:50:00
1511270922000
45
Huidig bod door user 773:
€ 45,- (uw bod!)

587767. Falyn op paneel 40x40cm

€ 195,-

5

Falyn schilderijen

De gebruikte techniek is dikke acrylverf op mdf. Formaat is 40x40cm.
Handgesigneerd. Kan professioneel worden ingelijst tegen meerprijs van 15 euro. Superleuk als kunst cadeau!

40x40

2016

Gesigneerd: