//fabian-art.nl/webshop/auction/id/774
Uw bod moet minstens €1 hoger zijn dan het huidige bod.

353079
2017-11-21 17:58:00
1511271328000
77
Huidig bod door user 867:
€ 77,- (uw bod!)

499495. Catch me if you can? nieuwe stijl 150x100cm

€ 995,-

7

schilderijen 1 » Fabian schilderijen

Nieuwe stijl schilderij van Fabian. Het formaat is 150x100x4cm 3D. Handingeschilderd met acrylverf. Voorzien van dikke verfbelijning. Handgesigneerd en gedateerd.

150x100x4

2016

Gesigneerd: