//fabian-art.nl/webshop/auction/id/785
Uw bod moet minstens €1 hoger zijn dan het huidige bod.

372113
2018-01-17 08:44:00
1516166127000
53
Huidig bod door user 761:
€ 53,- (uw bod!)

484844.Falyn op paneel 40x40cm

€ 195,-

5

schilderijen 1 » Fabian schilderijen

De gebruikte techniek is dikke acrylverf op mdf. Formaat is 40x40cm.
Handgesigneerd. Kan professioneel worden ingelijst tegen meerprijs van 15 euro. Superleuk als kunst cadeau

40x40

2016

Gesigneerd: