//fabian-art.nl/webshop/auction/id/805
Uw bod moet minstens €1 hoger zijn dan het huidige bod.

353055
2017-11-21 22:28:00
1511271521000
72
Huidig bod door user 963:
€ 72,- (uw bod!)

0003654.Horen, zien en zwijgen 150x100cm met dikke verf

€ 895,-

7

schilderijen 2 » Fabian schilderijen

Het formaat is 150x100x2cm op doek en frame.
De gebruikte techniek is acrylverf met dikke verf belijning.
Hand gesigneerd en gedateerd.
Voorzien van foto certificaat van echtheid van Fabian-Art

150x100x4

2016

Gesigneerd:

Voorraad: