//fabian-art.nl/webshop/auction/id/1110
Uw bod moet minstens €1 hoger zijn dan het huidige bod.
Deze veiling is afgelopen.
Uiteindelijk bod:
€ 36,-

0781.Falyn op mdf paneel "Horsepower"

€ 149,-

3-5

Falyn schilderijen

Origineel schilderij van Falyn op paneel. Het formaat is 40x40cm. Kan professioneel worden ingelijst voor €15,- extra. Handgesigneerd.

40x40

2018

Gesigneerd: