//fabian-art.nl/webshop/auction/id/701
Uw bod moet minstens €1 hoger zijn dan het huidige bod.

519732
2018-12-11 14:29:00
1544514086000
99
Huidig bod door user 413:
€ 99,- (uw bod!)

376533. Fabian Chevy ride 150x100x4cm

€ 895,-

7

schilderijen 2 » Fabian schilderijen

Het formaat is 150x100x4cm op doek en frame.
De gebruikte techniek is acrylverf, spuitbus, sjablonen, roller.
Hand gesigneerd en gedateerd.
Voorzien van foto certificaat van echtheid.

150x100x4

2015

Gesigneerd: