//fabian-art.nl/webshop/auction/id/791
Uw bod moet minstens €1 hoger zijn dan het huidige bod.

433122
2018-05-27 23:05:00
1527455583000
253
Huidig bod door user 900:
€ 253,- (uw bod!)

58868. Falyn toekans 100x100x4cm

€ 595,-

7

Falyn schilderijen

Het formaat is 100x100x4cm 3D op doek en frame.
De gebruikte techniek is acrylverf
Hand gesigneerd en gedateerd.
Voorzien van foto certificaat van echtheid.

100x100x4

2016

Gesigneerd: