//fabian-art.nl/webshop/auction/id/805
Uw bod moet minstens €1 hoger zijn dan het huidige bod.

519720
2018-12-11 13:00:00
1544514119000
151
Huidig bod door user 965:
€ 151,- (uw bod!)

03654.Horen, zien en zwijgen 150x100cm met dikke verf

€ 995,-

7

schilderijen 2 » Fabian schilderijen

Het formaat is 150x100x4cm op doek en frame.
De gebruikte techniek is acrylverf met dikke verf belijning.
Hand gesigneerd en gedateerd.
Voorzien van foto certificaat van echtheid van Fabian-Art

150x100x4

2016

Gesigneerd:

Voorraad: